language
TR EN
location_on

İzmit Sanayi Sitesi 307.Blok No:35 PK 41040

İzmit / Türkiye
phone

0 (262) 335 3744

bilgi@cftmax.com

Hakkımızda

Firmamız, 1976 yılında kurulmuş olup, 30 yılı aşkın süredir, makineler, pompalar, hidrolik sistemler üzerine bakım ve fason işçiliği hizmetinde bulunmuştur. 2006 yılında bu birikimi kullanarak hidrolik silindir, el pompası ve sistem üretimini hayata geçirmiştir. Pazarın ihtiyacı olan kaliteli, standart, farklı tip ve tasarımda hidrolik silindir, el pompası sistemlerini müşterilerin hizmetine sunmuştur.

Firmamızın faaliyetleri arasında olan hidrolik sistem, imalat-bakım-onarım, ithalat-ihracat hizmetlerini, Sefa Sirmen Bulvarı, Körfez Sanayi Sitesi, 307 Blok No 35 adresinde 350 metrekare kapalı ve toplamda (açık-kapalı) 1000 metrekare alanda, yurtiçi ve yurtdışındaki gelişmeleri yakından takip ederek sürdürmektedir.

Firmamızın temel felsefesini, kalite, güven, müşterilerimiz ile satış ve satış sonrası uzun vadeli ilişki oluşturmaktadır. Türkiye genelinde bayiimiz olmak isteyen firmalar ile işbirliği yaparak kısa sürede daha fazla müşteri kitlesinin ürünlerimiz ile buluşmasının sağlanması hedeflenmektedir. Bu noktadan hareket ile firmamız, bayiimiz olmak isteyen firmaların teklif ve isteklerine açıktır.

Organizasyon Amacı
Müşterilerimizin üretim ve hizmet sürecindeki gereksinimlerini tespit ederek, sözkonusu ihtiyaçlarını gelişen teknolojileri ve değerlerimizi dikkate alarak karşılamaktır

Vizyonumuz
Değerlerimiz doğrultusunda, yükselen piyasalarda hedef müşteri kitlesinin ihtiyaçlarıyla uyumlu olarak ilk beş yıl içinde organizasyonun sınır ötesinde gelişmesini sağlamaktır